Aktualności

Opublikowano: 2016-11-21

Studenci ze Szczecina zdobywają pierwszy milion!

Studentów szczecińskich uczelni wyższych zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie gry Pierwszy Milion w dniach 21.11-16.12.2016 r. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne! Link do rejestracji. Zapraszamy do udziału!

Opublikowano: 2016-01-27

Konkurs "Pierwszy Milion" na SGH rozstrzygnięty!

Znamy już zwycięzców konkursu "Pierwszy Milion" organizowanego w Szkole Głównej Handlowej. Pierwsze miejsce zajął Marek Cieślik, drugie Łukasz Jamiński, na trzecim miejscu uplasował się Krzysztof Przybylak. Wszyscy trzej gracze zdobyli wirtualny milion w 49. turze. O wygranej zdecydował zdobyty majątek. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne, kolejno 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł.

Zwycięzcom gratulujemy!

Opublikowano: 2016-01-21

Konkurs "Pierwszy Milion" na UWM rozstrzygnięty!

Zakończył się finał konkursu "Pierwszy Milion" na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie! Najlepsi okazali się Filip Zawalich oraz Tomasz Cwalina, którzy wirtualny milion ugrali w 55 tur. W nagrodę otrzymają realne 3000 zł.

Walka była wyrównana. Aż dwóm zespołom udało się ugrać 1 milion zł w godzinę, jednak zwycięzcy zebrali wymagany majątek o jedną turę szybciej. 

Gratulujemy!

X

Informujemy, że serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookie oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.